Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 02.04.2013, 23:50
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze gdzieś świta mi w głowie sytuacja Rafała Boguskiego, który mógł nam załatwić mecz ale się odsunął i zaczął wolniej biec jak zobaczył, że bramkarz wychodzi.
O tym że Boguski odstawia nogę wiadomo od lat. Już Iwan apelował do niego na łamach prasy tłumacząc, że nie można być zawodowym piłkarzem bojąc się kontaktu z przeciwnikiem.

Dlaczego więc gra? Spójrzcie na naszą ławkę rezerwowych...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując