westersyl napisał(a):

|
Jeszcze gdzieś świta mi w głowie sytuacja Rafała Boguskiego, który mógł nam załatwić mecz ale się odsunął i zaczął wolniej biec jak zobaczył, że bramkarz wychodzi.
|
O tym że Boguski odstawia nogę wiadomo od lat. Już Iwan apelował do niego na łamach prasy tłumacząc, że nie można być zawodowym piłkarzem bojąc się kontaktu z przeciwnikiem.
Dlaczego więc gra? Spójrzcie na naszą ławkę rezerwowych...