Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6427
Stary 02.04.2013, 22:46
Proud napisał(a):Wyświetl post
Opłaca się kupić tego FM 2013?

Mam trochę kasy na zbyciu i się zastanawiam. Oatatni w jakiego sporo grałem to był FM 2009.
Porażka na całej linii. Mam wszystkie oryginalne wersje od wersji 2007, żałuję po raz pierwszy.
Odpowiedz cytując