Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 02.04.2013, 21:24
element napisał(a):Wyświetl post
Od reprezentowania Polski jest reprezentacja.

Wisła, Lech czy Legia reprezentują siebie, a nie Polske. Chyba że gdy Legia gra w pucharach Ty za nich trzymasz kciuki, bo ja osobiscie mam na nich wyjebane i zycze im jak najgorzej i vice versa. Bo graja dla siebie i Wisla nic z tego mieć nie będzie. Nawet złamanego centa. Tak, tak, punkty do rankingu, które chuja zmieniają.
W takim razie, Boże, chroń Kraków i Gdańsk przed takimi reprezentantami w pucharach jak Wisła i Lechia.
Odpowiedz cytując