Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 02.04.2013, 19:16
To że nie przegraliśmy tego meczu możemy zawdzięczać nieskuteczności Lechii oraz dobrej grze obrońców. To paradoks ale tak właśnie jest - przy tak dużej ilości strat przez tzw. linię pomocy jestem podbudowany tym, że obrońcy nie pękli i często ratowali tyłek drużynie przed niebezpiecznymi sytuacjami. Lechia pomimo przewagi nie stworzyła sobie dużo dogodnych sytuacji bramkowych, a powinna bo takie prezenty jakie rozdawali Wilk, Sobol i Garguła to nie zdarzają nawet na Święta Bożego Narodzenia.

borys napisał(a):Wyświetl post
Nie zaczynac jej
I co zadowolony jesteś? Ulżyło ci, bo sobie pojechałeś po wychowanku klubu? Daniel Brud pewno gra w każdym meczu i jest odpowiedzialny za wszystkie porażki?
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując