Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 02.04.2013, 19:00
lazy napisał(a):Wyświetl post
Zostawcie już tego biednego Gargułę. Zepsuł się sto lat temu zanim przyszedł do Wisły. Teraz to już tylko sobie tak popyka do emerytury. Pytanie zasadnicze jest dlaczego w podstawowym składzie gra Boguski a nie Genkov?
Czy ktoś zna odpowiedź? Czy w ogóle istnieje odpowiedź?
Bo Boguski potrafi coś oprócz przystawienia głowy albo nogi. Natomiast szpica to nie jego pozycja. Powinien grać tam gdzie Garguła, a na szpicy Genkov. Niestety słoniowaty Garguła chyba musi mieć plac.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując