Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 02.04.2013, 17:44
lazy napisał(a):Wyświetl post
Zostawcie już tego biednego Gargułę. Zepsuł się sto lat temu zanim przyszedł do Wisły. Teraz to już tylko sobie tak popyka do emerytury. Pytanie zasadnicze jest dlaczego w podstawowym składzie gra Boguski a nie Genkov?
Czy ktoś zna odpowiedź? Czy w ogóle istnieje odpowiedź?
Istnieje taka, że Genkov jest bardzo przeciętnym zawodnikiem, więc nie ma żadnej straty gdy nie gra. Gdyby istniała taka możliwość to zamieniłbym ich obu na Pawła Brożka (pretensje do łysej pały, że nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia) .
Odpowiedz cytując