Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 02.04.2013, 16:36
Zostawcie już tego biednego Gargułę. Zepsuł się sto lat temu zanim przyszedł do Wisły. Teraz to już tylko sobie tak popyka do emerytury. Pytanie zasadnicze jest dlaczego w podstawowym składzie gra Boguski a nie Genkov?
Czy ktoś zna odpowiedź? Czy w ogóle istnieje odpowiedź?
c.d.n.
Odpowiedz cytując