Wertian napisał(a):

|
Garguła powinien zrobić przysługę sobie oraz całej polskiej piłce i zakończyć karierę.
|
a dlaczego nie reszta?
Jeśli Garguła powinien zakończyc kariere, czyli chłop który pod koniec rundy był jedynym grającym w piłke to co mają powiedzieć inni ?
Co powinien zrobić taki Daniel Brud ?