serek.c2 napisał(a):

|
Nigdzie nie broniłem tej decyzji Kulawika - uważam jednak, że sensownie jest oceniać kogoś za całokształt a nie za jeden mecz, jedno posunięcie.
|
Kulawik, w jednym z wywiadów mówił, że od momentu przygotowań gra drużyny była układana pod... Gargułe.
Wiec kontuzja mogła zadziałać jak błogosławieństwo. Guła druzyny nie pociagnie to juz chyba wiemy od dawna.