Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 02.04.2013, 14:54
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nigdzie nie broniłem tej decyzji Kulawika - uważam jednak, że sensownie jest oceniać kogoś za całokształt a nie za jeden mecz, jedno posunięcie.
Kulawik, w jednym z wywiadów mówił, że od momentu przygotowań gra drużyny była układana pod... Gargułe.
Wiec kontuzja mogła zadziałać jak błogosławieństwo. Guła druzyny nie pociagnie to juz chyba wiemy od dawna.
Odpowiedz cytując