|
Serek, Kulawik wystawił Gargułę prawie z biegu, po jednym meczu rozegranym w ME, facet stracił miesiąc to jak ma się prezentować (nawet w formie to nie jakies duze wzmocnienie)?
Sam Garguła przed meczem mówił, że LOGIKA wskazywała by na to, że zagra Chrapek - było w studiu przedmeczowym.
Efekt, graliśmy w 10.
Nie było Garguły jakoś to wyglądało. To był strzał w kolano.
|