Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 02.04.2013, 13:51
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Po jednym nieudanym? Jak każdy mecz pod jego wodzą jest praktycznie nie udany...
Poprzednia runda mało mnie interesuje - nie On drużynę przygotował, ratował w trakcie sezonu co się dało. Teraz następuje weryfikacja. Ja jak niektórzy nie widzę kompromitacji Kulawika co mecz, bo widzę jakim składem trener dysponuje. Gdyby nie fatalne błędy sędziowskie tej wiosny na naszą niekorzyść zapewne liderowalibyśmy w tej rundzie. Zagraliśmy dwa bardzo słabe mecze - z Bełchatowem i Lechią. Proponuję jednak zerknąć jakie wyniki osiąga w tej rundzie ten wyśmiewany tu Bełchatów. Kulawik jak na razie broni się wynikami. I przy tej kadrze to jedyne co można zrobić - konkretny wynik. O zmianie stylu marzycie? Z Wilkiem, starzejącym się Sobolem albo Garguła czy Chrapkiem jako kreatorami gry? No to powodzenia...
Odpowiedz cytując