Lysy napisał(a):

|
Wracając do meczu , jest ktoś zorientowany jak wygląda zaplecze treningowe Lechii? Czy mają podobnie jak Wisła JEDNO boisko treningowe w dodatku w fatalnym stanie?
|
Na T29 dwa pełnowymiarowe trawiaste boiska (jedno podgrzewane) i jedno sztuczne. Wszystkie oświetlone.