Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 02.04.2013, 13:05
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Wracając do meczu , jest ktoś zorientowany jak wygląda zaplecze treningowe Lechii? Czy mają podobnie jak Wisła JEDNO boisko treningowe w dodatku w fatalnym stanie?
Na T29 dwa pełnowymiarowe trawiaste boiska (jedno podgrzewane) i jedno sztuczne. Wszystkie oświetlone.
Odpowiedz cytując