|
Tak czytam i sie zastanawiam, skad to zaskoczenie? Przeciez to dopiero pierwsza, solidna ekipa w tej rundzie(gralismy ze spadkowiczami, 3 druzyna od konca i z rozsprzedana Polonia). Teraz bedzie weryfikacja druzyny Kulawika, kiedy przyjda wlasnie spotkania z gorna polowka tabeli. Mysle, ze juz Piast pokaze nam miejsce w szyku i zdejmie klapki z oczy niektorych osob, ktore zauwazaja jakis postep w grze(ktora jest dramatyczna, za wyjatkiem moze jednego spotkania z Jaga). Pilkarze przechodza obok gry od poczatku sezonu, a dodajac do tego, ze to zadne asy...to mamy, to co mamy. Kompromitacja goni kompromitacje.
|