X-Ray napisał(a):

|
Po jednym nieudanym? Jak każdy mecz pod jego wodzą jest praktycznie nie udany...
|
W dalszym ciągu na wiosnę meczu nie przegraliśmy, mamy 9 punktów zdobyte, więcej ma tylko Lech i Legia, które kupowały w zimie piłkarzy a nie sprzedawały...
Postęp od jesieni jakiś jest. Szału nie ma, ale też nikt normalny go nie oczekiwał.