Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 02.04.2013, 12:48
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Po jednym nieudanym? Jak każdy mecz pod jego wodzą jest praktycznie nie udany...
W dalszym ciągu na wiosnę meczu nie przegraliśmy, mamy 9 punktów zdobyte, więcej ma tylko Lech i Legia, które kupowały w zimie piłkarzy a nie sprzedawały...

Postęp od jesieni jakiś jest. Szału nie ma, ale też nikt normalny go nie oczekiwał.
Ddf
Odpowiedz cytując