Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 02.04.2013, 12:30
Cytat:
W przeciwieństwie do Ciebie nie będę oceniał trenera po jednym nieudanym występie prowadzonej przez niego drużyny - podsumowanie zrobi się po całej rundzie. Jak na razie wyniki go bronią. Podobnie beznadziejne mecze oglądaliśmy już za Maaskanta, Moskala czy Probierza. Może czas zauważyć, że nasi naprawdę dobrzy zawodnicy zwyczajnie się zestarzeli a reszta (może oprócz Małeckiego) to nadaje się co najwyżej do tartaku?
Po jednym nieudanym? Jak każdy mecz pod jego wodzą jest praktycznie nie udany...
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując