Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 02.04.2013, 12:25
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Wracając do meczu , jest ktoś zorientowany jak wygląda zaplecze treningowe Lechii? Czy mają podobnie jak Wisła JEDNO boisko treningowe w dodatku w fatalnym stanie?

Na Traugutta trenują na co dzień. Pełnowymiarowe boisko na którym grali ligę i ze swoich wizyt tam kojarzę, że na pewno jakieś boiska przed wejściem do budynku klubowego (zdaje się, że ze sztuczną nawierzchnią).
Odpowiedz cytując