Lysy napisał(a):

|
Wracając do meczu , jest ktoś zorientowany jak wygląda zaplecze treningowe Lechii? Czy mają podobnie jak Wisła JEDNO boisko treningowe w dodatku w fatalnym stanie?
|
Na Traugutta trenują na co dzień. Pełnowymiarowe boisko na którym grali ligę i ze swoich wizyt tam kojarzę, że na pewno jakieś boiska przed wejściem do budynku klubowego (zdaje się, że ze sztuczną nawierzchnią).