AS82 napisał(a):

Kulawik ich wczoraj ustawił...chyba w roli worków treningowych
|
W przeciwieństwie do Ciebie nie będę oceniał trenera po jednym nieudanym występie prowadzonej przez niego drużyny - podsumowanie zrobi się po całej rundzie. Jak na razie wyniki go bronią. Podobnie beznadziejne mecze oglądaliśmy już za Maaskanta, Moskala czy Probierza. Może czas zauważyć, że nasi naprawdę dobrzy zawodnicy zwyczajnie się zestarzeli a reszta (może oprócz Małeckiego) to nadaje się co najwyżej do tartaku?