serek.c2 napisał(a):

I Kulawik jakoś ich ustawia o czym świadczą wyniki tej wiosny (a np. taki Probierz ustawić ich nie potrafił...). Przyszedł słabszy mecz w Gdańsku i po tym jednym spotkaniu uważasz, że trener się skompromitował? A może po raz kolejny skompromitowali się swoją grą tacy wirtuozi jak Wilk, Boguski czy Garguła?
To może niech zmieni dyscyplinę na jakąś bez piłki?
|
Kulawik ich wczoraj ustawił...chyba w roli worków treningowych
