Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 02.04.2013, 11:05
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
I Kulawik jakoś ich ustawia o czym świadczą wyniki tej wiosny (a np. taki Probierz ustawić ich nie potrafił...). Przyszedł słabszy mecz w Gdańsku i po tym jednym spotkaniu uważasz, że trener się skompromitował? A może po raz kolejny skompromitowali się swoją grą tacy wirtuozi jak Wilk, Boguski czy Garguła?



To może niech zmieni dyscyplinę na jakąś bez piłki?
Kulawik ich wczoraj ustawił...chyba w roli worków treningowych
Odpowiedz cytując