Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 02.04.2013, 10:07
Jakby Rafał nie był ....ewką to bym miał do niego pretensje za to że odpuszcza przy tak dobrej sytuacji (sytuacja przy prostopadłej piłce gdzie przestraszył sie bramkarza) a tak to pretensji nie mam, w koncu wiem na co go stać.
Wilk jest dobry ale tylko bez piłki, wtedy jego cechy wolicjonalne mogą pokazać swą moc. Identiko jak Chavez.
Brakuje nam w środku kogoś takiego jak np. Linetty który wczoraj zabrał sie z piłką, minął 2 rywali i na koniec przed szesnastką został wycięty. W naszej drużynie środkowi w ogole nie robią przewagi, co jest tragiczne.

jestem zaskoczony in plus tym ze nie ma zadnej informacji nt. Jovanovica, w koncu juz swoje w rundzie rozegrał, czas na kontuzje a on zaskakuje wszystkich i dalej jest zdrowy. I oczywiście, kto ogladał mecz ten wie dlaczego Partizan go nie żałował.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując