AS82 napisał(a):

|
Pisałem o taktyce i ustawieniu piłkarzy ,za to jest niestety odpowiedzialny Kulawik . Jakos Kaczmarek potrafił ustawić piłkarzy Lechii ,którzy raz po raz atakowali a jakoś wielkimi gwiazdami nie są . Może mamy słabych piłkarzy ,ale już nie wmawiaj ,że z nimi nic kompletnie nie da się zrobić ,bo się da tylko trzeba mieć trenera który ich jakoś ustawi.
|
I Kulawik jakoś ich ustawia o czym świadczą wyniki tej wiosny (a np. taki Probierz ustawić ich nie potrafił...). Przyszedł słabszy mecz w Gdańsku i po tym jednym spotkaniu uważasz, że trener się skompromitował? A może po raz kolejny skompromitowali się swoją grą tacy wirtuozi jak Wilk, Boguski czy Garguła?
szprotson napisał(a):

|
Wilk jest dobry ale tylko bez piłki, wtedy jego cechy wolicjonalne mogą pokazać swą moc.
|
To może niech zmieni dyscyplinę na jakąś bez piłki?
