Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 02.04.2013, 09:59
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o taktyce i ustawieniu piłkarzy ,za to jest niestety odpowiedzialny Kulawik . Jakos Kaczmarek potrafił ustawić piłkarzy Lechii ,którzy raz po raz atakowali a jakoś wielkimi gwiazdami nie są . Może mamy słabych piłkarzy ,ale już nie wmawiaj ,że z nimi nic kompletnie nie da się zrobić ,bo się da tylko trzeba mieć trenera który ich jakoś ustawi.
I Kulawik jakoś ich ustawia o czym świadczą wyniki tej wiosny (a np. taki Probierz ustawić ich nie potrafił...). Przyszedł słabszy mecz w Gdańsku i po tym jednym spotkaniu uważasz, że trener się skompromitował? A może po raz kolejny skompromitowali się swoją grą tacy wirtuozi jak Wilk, Boguski czy Garguła?

szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wilk jest dobry ale tylko bez piłki, wtedy jego cechy wolicjonalne mogą pokazać swą moc.
To może niech zmieni dyscyplinę na jakąś bez piłki?
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.04.2013 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując