|
też podpisuję się za tym, aby przypiąć temat. Już kilka tematów było założonych, ale szybko spadają, w tym założony przeze mnie.
Tak naprawdę każdy Wiślak powinien być na tej Mszy Świętej!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.04.2013 o godz. 10:48.
|