Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 02.04.2013, 09:32
też podpisuję się za tym, aby przypiąć temat. Już kilka tematów było założonych, ale szybko spadają, w tym założony przeze mnie.

Tak naprawdę każdy Wiślak powinien być na tej Mszy Świętej!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 02.04.2013 o godz. 10:48.
Odpowiedz cytując