serek.c2 napisał(a):

Tak - to Kulawik się skompromitował. Bo przecież zamiast Garguły mógł wstawić Bruda a zamiast Boguskiego Sikorskiego... Dajcie już sobie na wstrzymanie wielcy fachowcy od mody (dalej wypominajcie Kuli chujowy fryz czy niewyjściową kurteczkę...). Tomek z tym składem odwala kawał dobrej roboty, mimo beznadziejnego dzisiaj meczu spokojnie mogliśmy wywieźć z Gdańska trzy punkty. Materiał ludzki jest jaki jest i Kula wyciska z niego co się da.
I przed takimi fanami jak Ty na Reymonta - no ale Ty przecież od obecnej Wisły wolisz karmienie łabędzi.
|
Pisałem o taktyce i ustawieniu piłkarzy ,za to jest niestety odpowiedzialny Kulawik . Jakos Kaczmarek potrafił ustawić piłkarzy Lechii ,którzy raz po raz atakowali a jakoś wielkimi gwiazdami nie są . Może mamy słabych piłkarzy ,ale już nie wmawiaj ,że z nimi nic kompletnie nie da się zrobić ,bo się da tylko trzeba mieć trenera który ich jakoś ustawi.