|
no Śląsk oczywiście, nawet Sebek po tym spotkaniu otrzymywał podziękowania w sms
niemniej jednak wracając do tematu, proponuje go zamknąc.
Mecz był Ku pamięci chłopaków i takim powinien być zapamiętany.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|