Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27024
Stary 02.04.2013, 07:45
mam pytanie do kogoś kto np. pracuje na orliku etc

czy jak je budowano to nie było tak (blisko boisko, orlik 2012) ze rezerwuje sie orlika z wyprzedzeniem tygodniowym, nie większym.czy to bylo jakoś regulowane czy nie ma zadnych przepisów dot. rezerwowania terminów etc?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując