|
mam pytanie do kogoś kto np. pracuje na orliku etc
czy jak je budowano to nie było tak (blisko boisko, orlik 2012) ze rezerwuje sie orlika z wyprzedzeniem tygodniowym, nie większym.czy to bylo jakoś regulowane czy nie ma zadnych przepisów dot. rezerwowania terminów etc?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|