Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 01.04.2013, 23:27
Słaby mecz, Lechia chciała, lecz nie mogła. A raczej nie potrafiła, brak napastnika widoczny aż nadto.

Mimo to, zaprezentowała się znacznie lepiej od Wisły. Bo Wisła, tak jak piszecie - zagrała na poziomie prima aprilisowym.

Wielki minus dla piłkarzy Wisły, którzy olali kibiców i po końcowym gwizdku poszli prosto do szatni. Nie wypada po prostu. Nikt nie przyszedł.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując