gypsy napisał(a):

Ja bym raczej powiedziała, tak pół żartem, pół serio: gdyby nie dwudziestu kilku parodystów w pierwszej drużynie...
Trzeba ten sezon przeboleć, a w czerwcu spojrzeć błagalnym wzrokiem w kierunku naszego wybawcy, Prezesa Cupiała...
|
Taaaa, a świnie latają. Ostatnio zwolniono, część matketingu, magazyniera, sprzątaczki, by uszczuplić budżet, a w lecie ma zrobić rewolucję? Coś to kompletnie nielogiczne.