Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23100
Stary 01.04.2013, 23:24
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Ja bym raczej powiedziała, tak pół żartem, pół serio: gdyby nie dwudziestu kilku parodystów w pierwszej drużynie...

Trzeba ten sezon przeboleć, a w czerwcu spojrzeć błagalnym wzrokiem w kierunku naszego wybawcy, Prezesa Cupiała...
Taaaa, a świnie latają. Ostatnio zwolniono, część matketingu, magazyniera, sprzątaczki, by uszczuplić budżet, a w lecie ma zrobić rewolucję? Coś to kompletnie nielogiczne.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując