|
Ten mecz w wykonaniu piłkarzy oceniam jako prima aprilisowy zart.
Serio , C klasie graja szybciej i przynajmniej podaja do siebie a nie do przeciwnika -jak Czaruś Wilk.
Gdyby brac go na poważnie juz dzis nalezalo wyjebać dyscypiinarnie 10 pilkarzy(oprocz Osmana) i trenera ktorzy dzis skompromitowali siebie ,ale tez i Wisle,czyli tez mnie.
Oni dzis poprstu zakpili sobie z wszystkiego dlatego nie dziwie sie ze mamy pusty stadion..
ja tez gdyby nie fakt ze chodze na mecze nie tylko na pooglodania pilki,nie dalbym ani zlotowki dla ludzi ktorzy dzis ośmieszyli ten klub.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 01.04.2013 o godz. 23:23.
|