Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 01.04.2013, 22:43
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Fakt.
Jednak ty bezkompromisowy maksymalista powinieneś trochę pojeździć po naszych.
Przypominam, że to ja określiłem nasz realny cel jako ucieczkę przed spadkiem.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem Kulawik popełnił jeden błąd i jeden wielki błąd.
Błąd że postawił na Gargułę po dość długiej przerwie.
Wielki błąd że nie zdjął go po pierwszej połowie, kiedy było już wiadomo że Chrapek nie zagra gorzej
Tylko Ty wiedziałeś, że nie zagra gorzej. Dotychczasowe występy Chrapka - cóż, umówmy się, że niczym szczególnym się nie wyróżnił. Nie jestem fanem Garguły, ale nie ma się co oszukiwać, że mamy jakąkolwiek ławkę rezerwowych.

Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Z taką grą pan Rafał Boguski to powinien siedzieć na ławie w meczu ŁKSu Łomża, a nie wychodzić w podstawowym składnie zespołu ,było nie było, kręcącego się koło podium Ekstraklasy.
Awansowaliśmy na ósme miejsce...
Gdzie my, gdzie podium? Ludzie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.04.2013 o godz. 22:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując