Grantar napisał(a):

Fakt.
Jednak ty bezkompromisowy maksymalista powinieneś trochę pojeździć po naszych.
|
Przypominam, że to ja określiłem nasz realny cel jako ucieczkę przed spadkiem.
Grantar napisał(a):

Moim zdaniem Kulawik popełnił jeden błąd i jeden wielki błąd.
Błąd że postawił na Gargułę po dość długiej przerwie.
Wielki błąd że nie zdjął go po pierwszej połowie, kiedy było już wiadomo że Chrapek nie zagra gorzej
|
Tylko Ty wiedziałeś, że nie zagra gorzej. Dotychczasowe występy Chrapka - cóż, umówmy się, że niczym szczególnym się nie wyróżnił. Nie jestem fanem Garguły, ale nie ma się co oszukiwać, że mamy jakąkolwiek ławkę rezerwowych.
Wasiu napisał(a):

|
Z taką grą pan Rafał Boguski to powinien siedzieć na ławie w meczu ŁKSu Łomża, a nie wychodzić w podstawowym składnie zespołu ,było nie było, kręcącego się koło podium Ekstraklasy.
|
Awansowaliśmy na ósme miejsce...
Gdzie my, gdzie podium? Ludzie...