thechris napisał(a):

|
Boże, chroń Polskę przed takimi pucharowiczami jak Lechia czy Wisła.
|
Od reprezentowania Polski jest reprezentacja.
Wisła, Lech czy Legia reprezentują siebie, a nie Polske. Chyba że gdy Legia gra w pucharach Ty za nich trzymasz kciuki, bo ja osobiscie mam na nich wyjebane i zycze im jak najgorzej i vice versa. Bo graja dla siebie i Wisla nic z tego mieć nie będzie. Nawet złamanego centa. Tak, tak, punkty do rankingu, które chuja zmieniają.