|
Z taką grą pan Rafał Boguski to powinien siedzieć na ławie w meczu ŁKSu Łomża, a nie wychodzić w podstawowym składnie zespołu ,było nie było, kręcącego się koło podium Ekstraklasy. Każdy jego kontakt z piłką to była strata, żadnego zagrożenia z przodu, a kiedy ma możliwość zawalczenia z bramkarzem to chowa głowę w piasek. No i standardowa konieczność poprawienia przyjęcia piłki biodrem gdy ta toczy się po ziemi.
Dzięki Rafał za te wszystkie bramki i okres kiedy naprawdę fajnie sobie z Brożkiem radziłeś, ale Twoja profesjonalna przygoda z piłką nożna powinna się właśnie skończyć.
|