|
Po raz kolejny przymierzam sie do kupna książek do nauki hiszpańskiego.. Obczajałem w Empiku i wypatrzyłem coś co może mi sie przydać do 100zł. Pamiętam że jedna książka Beaty Pawlikowskiej, zero gramatki tylko same słowka zwroty w sumie chyba tak bedzie sie dobrze uczyło( koszt okołp 30zł ). No i druga część mojego zakupu to taka książka z 3 płytkami z tego co pamiętam( koszt około 60zł ).. Jeszcze jutro bede zastanawiał sie nad tym zakupem i szukał czegoś innego. Co robić ? Mieliście styczność w nauce języków obcych z książkami p. Pawlikokowskiej ? Poradzicie coś..
Z góry dzięki
Ps. Dzisiejszy mecz - totalna porażka
Powód: koszty..
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 01.04.2013 o godz. 20:40.
|