Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 01.04.2013, 20:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Tak - to Kulawik się skompromitował. Bo przecież zamiast Garguły mógł wstawić Bruda a zamiast Boguskiego Sikorskiego... Dajcie już sobie na wstrzymanie wielcy fachowcy
Mógł przynajmniej postawić na Sarkiego od początku bo po jego wejściu coś zaczęło się dziać. Ogólnie nie jestem jakimś zwolennikiem Kulawika ale tak szczerze to nie ma on też wielkiej alternatywy. Jaki trener tacy piłkarze i takie wyniki...Myślałem,że po tych kilku naprawdę niezłych meczach w końcu coś drgnie. Tymczasem ta przerwa na reprezentacje i dzisiejszy świąteczny klimat sprawiły,że wróciliśmy do punktu wyjścia.Szkoda bo można było powalczyć o czołówkę...W naszej lidze to nie jest niemożliwe. Czeka nas chyba jednak tułaczka po środku tabeli...Chyba,że wygramy z Piastem to znów te nadzieje odżyją...bo strata do Polonii wcale nie jest duża.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując