Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 01.04.2013, 20:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeden punkt wywieziony z Gdańska nie jest zły.
Fakt.
Jednak ty bezkompromisowy maksymalista powinieneś trochę pojeździć po naszych.

Moim zdaniem Kulawik popełnił jeden błąd i jeden wielki błąd.
Błąd że postawił na Gargułę po dość długiej przerwie.
Wielki błąd że nie zdjął go po pierwszej połowie, kiedy było już wiadomo że Chrapek nie zagra gorzej
Plusiki dla linii obrony zwłaszcza Chaveza.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 01.04.2013 o godz. 20:04.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując