Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 01.04.2013, 20:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o taktykę i tworzenie akcji ofensywnych , to Kulawik jako trener się całkowicie skompromitował . Trzymanie Garguły cały mecz to był sabotaż. Boguski jest tragiczny . Gdyby nie dobra gra obrony i Pareiki ,wynik byłby tragiczny .
Tak - to Kulawik się skompromitował. Bo przecież zamiast Garguły mógł wstawić Bruda a zamiast Boguskiego Sikorskiego... Dajcie już sobie na wstrzymanie wielcy fachowcy od mody (dalej wypominajcie Kuli chujowy fryz czy niewyjściową kurteczkę...). Tomek z tym składem odwala kawał dobrej roboty, mimo beznadziejnego dzisiaj meczu spokojnie mogliśmy wywieźć z Gdańska trzy punkty. Materiał ludzki jest jaki jest i Kula wyciska z niego co się da.

thechris napisał(a):Wyświetl post
Boże, chroń Polskę przed takimi pucharowiczami jak Lechia czy Wisła.
I przed takimi fanami jak Ty na Reymonta - no ale Ty przecież od obecnej Wisły wolisz karmienie łabędzi.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.04.2013 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując