kacpergawlo napisał(a):

|
A no i jeszcze co do piłkarzy - to porównaj sobie co z tym samym materiałem grał Moskal (...)
|
Minus:
- Melikson
- Biton
- Nunez
- Pajlić
- Kirm
- Lamey.
Czyli bez jakichś
SZEŚCIU zawodników pierwszego składu. Ale co tam Melikson - mamy Chrapka. A za Nuneza - Bruda. No i jest jeszcze jakże uniwersalny Burliga...
Przyznam, że dalej nie czytałem. To jest forum Wisły, a nie humor z zeszytów.