Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1444
Stary 01.04.2013, 19:25
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
A no i jeszcze co do piłkarzy - to porównaj sobie co z tym samym materiałem grał Moskal (...)
Minus:
- Melikson
- Biton
- Nunez
- Pajlić
- Kirm
- Lamey.

Czyli bez jakichś SZEŚCIU zawodników pierwszego składu. Ale co tam Melikson - mamy Chrapka. A za Nuneza - Bruda. No i jest jeszcze jakże uniwersalny Burliga...

Przyznam, że dalej nie czytałem. To jest forum Wisły, a nie humor z zeszytów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując