Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 01.04.2013, 19:16
fialo napisał(a):Wyświetl post
Stawiam szesciopak temu, kto zrobi mala kompilacje udanych inaczej zagran Lukasza G. w tym meczu i jest to oficjalna deklaracja. Wstawianie tego parapilkarza do skladu skazuje nas na grę w 10 od paczatku meczu..
Po kilku dobrych jego meczach niektórzy budowali mu pomnik na tym forum ostatnio i chcieli wokół niego budować "nową Wisłę". Przestańcie po jednym dobrym występie piłkarza dawać mu pochwały i wznosić ku niebiosa, tylko po to, aby zaraz po nastepnym meczu zgnoic go jak psa.
Odpowiedz cytując