Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 01.04.2013, 18:52
Mecz tragedia... Zęby bolały od patrzenia na wyczyny naszych zawodników... Nie wiem, czy ich ktoś tam zabrał za karę? Protest za to, że nie mogli spędzić świąt w domciu przed telewizorkiem? Zero ładu i składu. Garguła nie powinien grać w tym meczu, za to Sarki mógłby wyjść w podstawowym składzie. Spotkanie, o którym najchętniej bym zapomniała.
Odpowiedz cytując