|
Mecz tragedia... Zęby bolały od patrzenia na wyczyny naszych zawodników... Nie wiem, czy ich ktoś tam zabrał za karę? Protest za to, że nie mogli spędzić świąt w domciu przed telewizorkiem? Zero ładu i składu. Garguła nie powinien grać w tym meczu, za to Sarki mógłby wyjść w podstawowym składzie. Spotkanie, o którym najchętniej bym zapomniała.
|