Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 01.04.2013, 18:42
Jeśli chodzi o taktykę i tworzenie akcji ofensywnych , to Kulawik jako trener się całkowicie skompromitował . Trzymanie Garguły cały mecz to był sabotaż. Boguski jest tragiczny . Gdyby nie dobra gra obrony i Pareiki ,wynik byłby tragiczny .
Odpowiedz cytując