Temat
:
Tomasz Kulawik byłym trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
1443
01.04.2013, 18:38
Lysy
napisał(a):
To było do przewidzenia
Jeden gorszy mecz i stado hien wyjdzie z zza krzaka atakować Kulawika. I nic ich nie obchodzi, że skład mamy jaki mamy,
graliśmy
z 7 zespołem ekstraklasy i w dodatku na wyjeździe. Jak dla mnie jednym WIELKIM błędem Kulawika było stawianie na Gargułę. Że będziemy grali kichę to było do przewidzenia
) Ktokolwiek myślał inaczej, chyba żyje jeszcze w okolicach 2005 roku.
P.S
Cieszy 1 punkt. Lech Poznań z Gdańska wyjechał z zerem, a grali jeszcze gorzej.
Nazwanie tego co robiła Wisła "graniem" to spore nadużycie...
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82