Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1443
Stary 01.04.2013, 18:38
Lysy napisał(a):Wyświetl post
To było do przewidzenia

Jeden gorszy mecz i stado hien wyjdzie z zza krzaka atakować Kulawika. I nic ich nie obchodzi, że skład mamy jaki mamy, graliśmy z 7 zespołem ekstraklasy i w dodatku na wyjeździe. Jak dla mnie jednym WIELKIM błędem Kulawika było stawianie na Gargułę. Że będziemy grali kichę to było do przewidzenia ) Ktokolwiek myślał inaczej, chyba żyje jeszcze w okolicach 2005 roku.


P.S
Cieszy 1 punkt. Lech Poznań z Gdańska wyjechał z zerem, a grali jeszcze gorzej.
Nazwanie tego co robiła Wisła "graniem" to spore nadużycie...
Odpowiedz cytując