Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.04.2013, 18:26
kacpergawlo napisał(a):Wyświetl post
Chłopaki mam nadzieję, że i dziś widzieliście ten wspaniały styl wypracowany przez nasz trenerski diament! Całe szczęście, że z takimi fachowcami jak nasz wspaniały trener i piłkarze możemy śmiało patrzeć w przyszłość!

PS.
Poważnie to błagam, żebyście się przestali kompromitować, że prezentujemy obecnie jakikolwiek styl. Przynajmniej póki z ławki dyryguje Kulawik, a z boiska Garguła...
To było do przewidzenia

Jeden gorszy mecz i stado hien wyjdzie z zza krzaka atakować Kulawika. I nic ich nie obchodzi, że skład mamy jaki mamy, graliśmy z 7 zespołem ekstraklasy i w dodatku na wyjeździe. Jak dla mnie jednym WIELKIM błędem Kulawika było stawianie na Gargułę. Że będziemy grali kichę to było do przewidzenia ) Ktokolwiek myślał inaczej, chyba żyje jeszcze w okolicach 2005 roku.


P.S
Cieszy 1 punkt. Lech Poznań z Gdańska wyjechał z zerem, a grali jeszcze gorzej.
Odpowiedz cytując