Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 01.04.2013, 17:36
Na +

-1pkt z Lechią na wyjeździe to nie jest zły wynik

-Emanuel Sarki bardzo pozytywna zmiana,nie tracił,dobra technika i przyzwoita szybkość,przy dośrodkowaniu popatrzył komu może zagrać a nie bił na oślep

-Genkov nadal ma swoje atuty w postaci zastawiania się,gry głową i szukania akcji(jedyny prawdziwy napastnik w tym klubie,co nie zmienia faktu że nie jest geniuszem)

—Awans na 8 pozycje w tabeli (takie czasy,zawsze lepsze to niż nic)

Na —

Fenomenalny styl
Imponująca liczba strzałów do przerwy i na koniec (Lechia 22,Wisła 5)
Osman Chavez ma tylko jeden atut(siłę)
Pareiko nadal nie potrafi wykopać piłki
Bunoza grzeje ławe a na lewej obronie gra najlepiej w klubie

Edit/Zapomniałem o Gargule,rewelacyjny mecz,podwyżke mu dać!
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 01.04.2013 o godz. 17:42.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując