|
Na +
-1pkt z Lechią na wyjeździe to nie jest zły wynik
-Emanuel Sarki bardzo pozytywna zmiana,nie tracił,dobra technika i przyzwoita szybkość,przy dośrodkowaniu popatrzył komu może zagrać a nie bił na oślep
-Genkov nadal ma swoje atuty w postaci zastawiania się,gry głową i szukania akcji(jedyny prawdziwy napastnik w tym klubie,co nie zmienia faktu że nie jest geniuszem)
—Awans na 8 pozycje w tabeli (takie czasy,zawsze lepsze to niż nic)
Na —
Fenomenalny styl
Imponująca liczba strzałów do przerwy i na koniec (Lechia 22,Wisła 5)
Osman Chavez ma tylko jeden atut(siłę)
Pareiko nadal nie potrafi wykopać piłki
Bunoza grzeje ławe a na lewej obronie gra najlepiej w klubie
Edit/Zapomniałem o Gargule,rewelacyjny mecz,podwyżke mu dać!
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 01.04.2013 o godz. 17:42.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|