Bobek90 napisał(a):

[B]...ble,ble,ble,ble....
|
Zmiast trolowac tutaj i w kazdym poscie przekonywac nas jaka to Legia jest zajebista a Wisla chujowa idz na jakies forum twojej ulubionej druzyny i tam zabawiaj swoich ziomkow.Po wczorajszych derbach tematow wam chyba nie brakuje.