Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23095
Stary 01.04.2013, 17:33
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
[B]...ble,ble,ble,ble....
Zmiast trolowac tutaj i w kazdym poscie przekonywac nas jaka to Legia jest zajebista a Wisla chujowa idz na jakies forum twojej ulubionej druzyny i tam zabawiaj swoich ziomkow.Po wczorajszych derbach tematow wam chyba nie brakuje.
Odpowiedz cytując