arti napisał(a):

Popatrzmy z pkt. widzenia interesów Wisły i Legii.
Lepiej tzw. wychowankiem trochę pograć i potem sprzedać w świat za 2-3 bańki euro i mieć mniej swoich wychowanków w extra czy machnąć na niego ręką i niech sobie gra u żaboli, w piaście albo siedzi w Wiśle jako tani zapchajdziura, a potem cieszyć się bzdurnym artykułem, że 16 wychowanków Wisły gra w extra?
Wisła musi wreszcie wprowadzić jakikolwiek sensowny system szkolenia młodych, którymi będzie można potem grać na wysokim choćby tylko w skali ligowej poziomie i/albo dobrze sprzedać, a nie cieszyć się głupimi artykułami mającymi pokazać nie wiem co.
|
Co bzdurnego/glupiego jest w artykule o ktorym dyskutujemy ?
Potwierdza on fakt ,ze 16 chlopakow ze szkolek Wisly gra w najwyzszej klasie rozgrywkowej w tym kraju,co zaprzecza lansowanej w mediach tezie ,ze Wisla nie szkoli.
Nie odnosisz sie do innego faktu-8 wislakow gra w tej chwili w reprezentacjach mlodziezowych. Przypadek ?
Takie sa fakty a nie .......y o wychowaniu,sprzedawaniu,bankach euro etc.
I jescze jedno-nie twierdze ,ze Wisla szkoli zajebiscie bo nie robi tego zaden klub w polsce,w....ia mnie jedynie bezmyslne powtarzanie lansowanych przez media teorii,ktore nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia.