Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 01.04.2013, 17:09
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Widzisz kolego, a ja mam dużo większą mobilizację na dopingowanie zawodników niż gdy wygrywali mecz za meczem... A mam taką samą odległość na Reymonta jak ty...

No, chyba że uważasz, że z tym składem powinniśmy walczyć o coś wiecęj niż środek tabeli?
1. Dopinguje się Wisłe a nie 11 lasmusów trawiacych jaja i kiełubasę
2. ty chyba żartujesz, ta liga jest tak denna, że tu wystarczy troche pobiegać i mecze same będą sie wygrywać a piłka do siatki sama będzie wpadać. WYSTARCZY TROCHE CHCIEĆ nic więcej. Nie potrzeba cudotwórców Meliksonów niewiadomo kogo. Oni będą potrzebni na puchary i Lige mistrzów. Na cienką z całym szacunkiem Lechie nie potrzeba bajecznej techniki i umiejętnosci, wystarczy ....a POBIEGAĆ!

P.s W tym sezonie poza zasięgiem to może być i tak nic wielkiego nie grajaca Legia. Amika gra ten sam syf co my tylko ma wiecej farta. reszta ligi dno.
Ostatnio edytowane przez palikot : 01.04.2013 o godz. 17:17.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując