Konrad. napisał(a):

Widzisz kolego, a ja mam dużo większą mobilizację na dopingowanie zawodników niż gdy wygrywali mecz za meczem... A mam taką samą odległość na Reymonta jak ty...
No, chyba że uważasz, że z tym składem powinniśmy walczyć o coś wiecęj niż środek tabeli?
|
1. Dopinguje się Wisłe a nie 11 lasmusów trawiacych jaja i kiełubasę
2. ty chyba żartujesz, ta liga jest tak denna, że tu wystarczy troche pobiegać i mecze same będą sie wygrywać a piłka do siatki sama będzie wpadać. WYSTARCZY
TROCHE CHCIEĆ nic więcej. Nie potrzeba cudotwórców Meliksonów niewiadomo kogo. Oni będą potrzebni na puchary i Lige mistrzów. Na cienką z całym szacunkiem Lechie nie potrzeba bajecznej techniki i umiejętnosci, wystarczy ....a POBIEGAĆ!
P.s W tym sezonie poza zasięgiem to może być i tak nic wielkiego nie grajaca Legia. Amika gra ten sam syf co my tylko ma wiecej farta. reszta ligi dno.