AntyMod napisał(a):

|
niestety po takim czys co dzis ma miejsce to nie pale sie zeby przyleciec z Edynburga na mecz z Piastem ...ale polemika z Toba nie ma sensu, bo masz klopoty ze zrozumieniem prostego tekstu .....
|
Widzisz kolego, a ja mam dużo większą mobilizację na dopingowanie zawodników niż gdy wygrywali mecz za meczem... A mam taką samą odległość na Reymonta jak ty...
No, chyba że uważasz, że z tym składem powinniśmy walczyć o coś wiecęj niż środek tabeli?