Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 01.04.2013, 16:59
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
niestety po takim czys co dzis ma miejsce to nie pale sie zeby przyleciec z Edynburga na mecz z Piastem ...ale polemika z Toba nie ma sensu, bo masz klopoty ze zrozumieniem prostego tekstu .....
Widzisz kolego, a ja mam dużo większą mobilizację na dopingowanie zawodników niż gdy wygrywali mecz za meczem... A mam taką samą odległość na Reymonta jak ty...

No, chyba że uważasz, że z tym składem powinniśmy walczyć o coś wiecęj niż środek tabeli?
Ddf
Odpowiedz cytując