Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 01.04.2013, 16:58
Lepiej o tym meczu szybko zapomniec. Dobrze, ze ktos sie Nam postawił po tych ostatnich wygranych bo widac, troche sie co poniektorym w dupkach poprzewracało po tym jak dostali wypłaty. To co Kosa powiedział po 1 połowie było widac w drugiej - gralismy tak jakby sie Nam nie chciało.
Odpowiedz cytując