|
Lepiej o tym meczu szybko zapomniec. Dobrze, ze ktos sie Nam postawił po tych ostatnich wygranych bo widac, troche sie co poniektorym w dupkach poprzewracało po tym jak dostali wypłaty. To co Kosa powiedział po 1 połowie było widac w drugiej - gralismy tak jakby sie Nam nie chciało.
|