to co robia dzis ci przereklamowani i przeplaceni kopacze skory w koszulkach z logiem WIsly to po prostu kpina ....rozumiem ze mecz zgodowy, rozumiem ze foch bo trzeba grac w swieta ale to po prostu kpina ...dla mnie mecz podlozony i do tego bardzo nieudolnie ...oczywiscie w meczu z Piastem nie zapomnicie powitac oklaskami wchodzacych na boisko zawodnikow prawda

?