Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 01.04.2013, 16:42
to co robia dzis ci przereklamowani i przeplaceni kopacze skory w koszulkach z logiem WIsly to po prostu kpina ....rozumiem ze mecz zgodowy, rozumiem ze foch bo trzeba grac w swieta ale to po prostu kpina ...dla mnie mecz podlozony i do tego bardzo nieudolnie ...oczywiscie w meczu z Piastem nie zapomnicie powitac oklaskami wchodzacych na boisko zawodnikow prawda ?
Odpowiedz cytując