Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23093
Stary 01.04.2013, 16:03
Yossarian
Cytat:
Dodaj do tego co najmniej 8 mlodych grajacych w roznych mlodziezowkach i mamy pelny obraz sytuacji.
Ale przeciez kretyni w stylu bobka90 czy innych kryptolegionistow ,ktorych wysyp nastapil ostatnio, wiedza lepiej.
Wlasciwie nie musze juz na to odpisywac bo zrobil to arti demaskujac twoje kretynskie myslenia i rozowe okularki, ale zrobie to; znaczy odpisze.


Wychowankowie (za definicja UEF-y) ktorych sprzedalismy w ostatnich latach za 2 mln euro lub wiecej?
Wychowankowie (za definicja UEF-y) ktorzy przez przynajmniej jeden sezon byli czolowymi postaciami ligi (mam na mysli ostatnie lata).
Wychowankowie (za definicja UEF-y) ktorzy aktualnie daja Wisle jakosc pilkarska?


Czekam na odpowiedz. Naprawde czekam z niecierpliwoscia, czekam na ckliwe opowiadanka spod znaku Y o wielkim szkoleniu w Wisle

Tylko zrob to szybko, do dzisiaj do 10 najpozniej. Potem nie bede mial czasu ani na czytanie ani na odpowiadanie na twoje bzdury.


P.S
Cytat:
Coz, "kariera" czy "zrobienie kariery" to parametr trudny do zdefiniowania.
Moze dla Ciebie, dla innych nie. Bujanie sie miedzy Gornikami a Koronami to nie jest kariera. Lepiej wyszkolic jednego ktory pojdzie do Bundesligi za 2 banki euro niz 5 ktorzy beda sie bujac miedzy Ruchem a Korona.
Liczy sie jakosc a nie ilosc. Think about


------------------------------------------

I na koniec, jesli o wysypie mowimy... a raczej mowisz, gosciu zluzuj troche. Zarejestrowales sie na forum w czasach Schalke. Mozna by rzec, dziecko telefoniki!
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 01.04.2013 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując