Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#374
Stary 01.04.2013, 15:58
Widzieliscie ta reklame zapowiadajaca nc+ z Panami Tuzimkiem i Smokowskim? co mowia, ze maja najlepsze transmisje w swoich stacjach? Smokowski powinien Tuzimkowi na koncu dowalic, ze w Canal+ mają lepszych komentatorow
Odpowiedz cytując