Kryniu napisał(a):

zwycięstwo stawia nas na 7 miejscu z punktem straty do Piasta, z którym gramy w następnej kolejce. Jeśli będziemy wygrywać możemy mieć dobre miejsce na koniec sezonu porównując do początku rundy. Zwycięstwo da nam 5 punktów straty do 3 miejca: Tylko zwycięstwo albo dupa zbita
|
Gdybysmy na koniec sezonu zajeli 3 miejsce to moznaby sie posmiac zwłaszcza z tych co Nas juz w 1 lidze widzieli